KONST / Litografier / Färglitografi 10256167
nr 1025 6167
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Corneille (1922-2010), 76/300, signerad. -78, motivet: 66x51
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:03:07
12/3 09:49:57
14 mar
Corneille
Läs mer om Corneille